Загальна інформація про компанію

Загальна інформація про компанію
− Повне найменування фінансової установи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВІРА ГРУП";
− Код за ЄДРПОУ фінансової установи: 43174156;
− Місцезнаходження фінансової установи: 04071, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 5/2 В.
− Перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою:  надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;
− Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):
а) відомості про учасників (засновників, акціонерів) фінансової установи, які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи:
- РАЧІНСКІ РОБЕРТ, Країна громадянства: Литва, Місцезнаходження: Україна, місто Київ; Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2400000.00;
- "МАРКЕТ РІСЬОРЧ"; Адреса засновника: м. Вільнюс, ЛИТВА; Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 800000.00.
б) відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи:
- КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - РАЧІНСКІ РОБЕРТ, 11.01.1983 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ПОДАТКОВИЙ НОМЕР , ПРЯМЕ ВОЛОДІННЯ.
- КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ШТІТІЛІС АНДРЮС, 23.09.1988 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ОПОСЕРЕДКОВАНО - ЧЕРЕЗ ЗАТ "МАРКЕТ РІСЬОРЧ".
− Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи: Наглядова рада в фінансовій установі не утворювалася (законодавством обов’язкове утворення наглядової ради не вимагається).
Виконавчим органом фінансової установи є Директор АСТАНІНА ОЛЬГА ЄВГЕНІЇВНА.
− Відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи:  відокремлені підрозділи фінансовою установою не утворювалися;
− Відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі:
Cвідоцтво Нацкомфінпослуг про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 1313, дата видачі 11.01.2020.
Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, видана Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 20.02.2020 № 335;
Ліцензія чинна;
Рішення про тимчасове зупинення ліцензії не приймалось;
Ліцензія не анульовувалась;
− Режим робочого часу фінансової установи: робочі дні: з понеділка по п’ятницю за виключенням державних свят. Робочі години: з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. кожного робочого дня. Години перерви: обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. кожного робочого дня. Вихідні дні: субота, неділя, державні свята.
− Ціна/тарифи фінансових послуг: За користування кредитом Клієнт сплачує Товариству 1277,5% (процентів) річних від суми кредиту в розрахунку 3,5% (проценти) на добу. Тип процентної ставки – фіксована;
За використання Системи для дистанційного отримання фінансового кредиту Клієнт зобов’язаний сплатити Товариству комісію в розмірі 15% від суми фінансового кредиту.
Надання коштів у позику не передбачає надання Товариством додаткових фінансових послуг Клієнтам та не передбачає сплати податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги.
У випадку дострокового повернення позики, клієнт зобов’язується повернути Товариству суму позики та сплатити проценти за фактичну кількість днів користування позикою. Плата за факт дострокового повернення позики відсутня.
− Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи: провадження у справі про банкрутство щодо фінансової установи не порушувалися, процедури санації до фінансової установи не відкривалися та не застосовувалися;
− Рішення про ліквідацію фінансової установи: рішення про ліквідацію фінансової установи не приймалися.
- Для вирішення спірних питань у досудовому порядку, клієнти мають змогу звернутися безпосередньо до Товариства. Крім цього, споживачі мають змогу звернутися до суду за захистом своїх прав.
- Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг (адреса, номер телефону тощо), а також реквізити органів з питань захисту прав споживачів:
А) Національний банк України, Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, тел. Гарячої лінії 0 800 505 240
Б) Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, Адреса: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, тел. +38 (044) 279 12 70

Приклад розрахунку процентної ставки Розмір позики 1000 грн. Термін 14 днів. Комісія за використання дистанційного обслуговування 15,0 %. Відсоткова ставка в день 3,5%. Річна процентна ставка 1277,5%. Сума до оплати 1640,00 грн. Повна вартість позики 1292,5% річних.